Czy zobaczymy epicką walkę między Thorem a Kangiem?

Jonathan Majors wypowiedział się na temat ewentualnej walki pomiędzy jego postacią, a synem Odyna w filmie Avengers: Tajne Wojny.

Podczas San Diego Comic Con w lipcu 2022 roku zaprezentowano nam całą 5. fazę MCU i trzy filmy z kolejnej. Punktem kulminacyjnym całej sagi multiwersum ma być wspomniana już produkcja. Głównym złoczyńcą będzie Kang Zdobywca, którego portretuje Jonathan Majors. Pojawił się już wcześniej w serialu Loki, jako jeden z wariantów wspomnianej postaci, czyli Tego, który pozostał. Teraz aktor ponownie wystąpi w MCU, w zakończeniu trylogii przygód Scotta Langa, który będzie bezpośrednio wpływał na piątą i szóstą część Avengers.

Jonathan Majors rozmawiając z Nerdbunkierem wyznał, z jakim superbohaterem najchętniej zobaczyłby walkę swojej postaci. Na pytanie, z którym Avengerem Kang powinien stoczyć pojedynek, odpowiedział, że powinien to być Thor. Gdy dziennikarz zażartował, że gdy będzie rozmawiał z Chrisem Hemsworthem to wspomni mu o tym, aktor stwierdził, że nie boi się tego.

Taki pojedynek byłby czymś epickim i ekscytującym dla fanów Marvela. Thor jest postacią uwielbianą przez rzesze widzów i walka z takim potężnym złoczyńcą jak Kang jeszcze bardziej rozbudziłaby emocje. To raczej nieuniknione, na pewno jeszcze nie jest to koniec Chrisa Hemswortha w MCU. Zapewne wróci w projekcie kończącym sagę multiwersum. Po internecie krążą plotki, że aktor chciałby już skończyć z wieloletnią przygodą z MCU. Starcie w walce z antagonistą i przegrana po ciężkim i znakomitym starciu byłoby idealnym zakończeniem dla jego postaci. Patrząc na to, ile przeszedł i z jakim cierpieniem się zmagał, jego poświęcenie znaczyłoby wiele nie tylko dla fanów, ale też dla samego uniwersum.

1
0
Would love your thoughts, please comment.x