Chris Hemsworth powróci jako Thor pod jednym warunkiem!

Aktor wcielający się w boga piorunów zdradził, w jakiej sytuacji ponownie wystąpiłby w MCU.

Thor jest jednym z oryginalnych Avengersów, którzy pojawili się w filmie z 2012 roku. Jego historia przez wielu uważana jest za najlepiej opowiedzianą w całym MCU. Scena po napisach do czwartej części jego solowych przygód sugerowała, że zobaczymy go ponownie. Jednak ze względu na krytykę filmu sprawa jest nieco bardziej skomplikowana.

W rozmowie z hiszpańskim magazynem AccionCine gwiazdor opowiedział, czego będzie wymagał jego powrót do MCU i ponowne wcielenie się w rolę boga piorunów:

Nie mam pojęcia. Mówiłem to już wcześniej, wszystko zależy od rodzaju historii. Musi to być coś innego. Nie chcę odgrywać tej samej postaci aż do momentu w którym zmęczy ona publiczność. Jeśli wiąże się z tym ekscytacja, jestem zawsze chętny do powrotu. Nowa historia musi być w pewien sposób wyjątkowa. Jestem pewien, że jest jeszcze do opowiedzenia coś zupełnie nowego, coś na co musimy poczekać by się o tym przekonać.

W listopadzie rozmawiał z Joshem Horowitzem na temat swojej przyszłości wspomninając wtedy o chęci powrotu, aby zobaczyć swoją postać w innym wydaniu:

Nie wiem, czy w ogóle zostanę zaproszony z powrotem. Jednak gdybym był, myślę, że musiałaby to być radykalna przemiana postaci, dla mojego własnego zdrowia psychicznego… (śmiech)… Thor stracił swój rozum ostatnim razem. Musi to teraz rozgryźć.

Chris Hemsworth powinien powrócić jeszcze do MCU. Jest tak legendarną postacią, że zasługuje na godne pożegnanie z tą franczyzą. Miejmy nadzieję, że Kevin Feige i studio Marvel ma jakiś ciekawy pomysł na wykorzystanie Thora w przyszłości uniwersum.

Zobacz także:

0
Would love your thoughts, please comment.x