Gwiazdy „Legends of Tomorrow” żartują, że ich postacie powinny być odpowiedzialne za 2020

Kto mógłby bardziej namieszać niż ekipa z Waveridera? (Opuść rękę Barry.)

Gwiazdy Legends of Tomorrow zażartowały, że w szóstym sezonie powinno okazać się, iż to ich postacie są odpowiedzialne za całe zło, które spotkało nas w tym roku. Seria od DC dla CW stała się ważną częścią Arrowverse, szczególnie dla tych, którzy cenią sobie weselsze aspekty uniwersum. Opowiada o ekipie wyrzutków i odmieńców, którzy poświęcają się ratowaniu świata i naprawianiu własnych błędów. W ciągu pięciu sezonów dokonano wielu zmian w obsadzie, o czym więcej pisałem tutaj.

Ze względu na połączenie koronawirusa itradycyjnej premiery w środku normalnego amerykańskiego sezonu, czeka nas szczególnie długie oczekiwanie na kolejną część. Ostatni finał wyemitowano w czerwcu, ale szósty sezon nie rozpocznie się przez co najmniej kilka miesięcy, do wiosny 2021 roku. CW rozpocznie nowe sezony Arrowverse w styczniu, a Legends of Tomorrow i Supergirl będą miały premiery w połowie sezonu. Jednak warto czekać, ponieważ zespół zajmuje się niedawnym odejściem Charliego i porwaniem przez kosmitów kapitan Sary Lance.

Legendy są często znane z tego, że psują oś czasu, tylko po to, aby wrócić i naprawić ją na swoich zasadach, dlatego wielu internautów żartowało, że są odpowiedzialni za ponure wydarzenia 2020 roku, w tym pandemię. Występując na wirtualnym konwencie Wizard World, obsada Legends of Tomorrow powtórzyła to, a Tala Ashe (Zari) dodała, że można ich za to winić. Gdy Ford spytał, kto zawrócił statek, obsada od razu wskazała Garego.

Chociaż obsada wyraźnie żartuje, byłoby tobardzo zgodne z tonem serialu, by zrobić z tego przelotny kawał. Prawdopodobnie byłoby zbyt mroczno na cały odcinek, chociaż sytuacji pomaga fakt, że pandemia w dużej mierze dobiegnie końca do czasu premiery szóstego sezonu. Oczywiście jeśli ktoś zabierze Garemu kluczyki.

0
Would love your thoughts, please comment.x