James Gunn wyjaśnia zamieszanie z końcową sceną Groota w trzeciej części „Strażników Galaktyki”

Mandatory Credit: Photo by Vianney Le Caer/REX/Shutterstock (8628323h) James Gunn 'Guardians of the Galaxy Vol.2' film premiere, Arrivals, London, UK - 24 Apr 2017

Reżyser widowiska ujawnił prawdziwe znaczenie, które wypowiedziało humanoidalne drzewko pod koniec filmu. Artykuł zawiera spoilery do Strażnicy Galaktyki vol. 3.!

To było godne pożegnanie Jamesa Gunna z MCU. Wielu uważa, że to najlepsza produkcja od czasów Avengers: Koniec gry. Ten film na pewno dostarczył nam wielu emocji i zaskakujących momentów. Jedna z niespodzianek została właśnie wyjaśniona przez samego reżysera.

Jak fani Marvela wiedzą, Groot ze swoimi ograniczeniami językowymi jest w stanie wypowiedzieć tylko „Ja jestem Groot” oraz „Jesteśmy Groot” co miało miejsce jeden raz. W najnowszej odsłonie przygód zwariowanej ekipy z kosmosu możemy usłyszeć, jak mówi on „Kocham Was”. Według Jamesa Gunna publiczność tak samo, jak Strażnicy mogą teraz rozumieć język Groota, co dostarcza nam jeszcze większej porcji emocji. Można by rzec, że widzowie, którzy byli na seansie, są teraz członkami Strażników Galaktyki!

Niestety to już koniec Jamesa Gunna w MCU, a jego następne projekty będą spod szyldu DC. Patrząc na talent reżysera, możemy się spodziewać, że Marvel ma się czego obawiać, ponieważ konkurencja zyskała potężnego gracza.

Zobacz także:

0
Would love your thoughts, please comment.x