Kevin Feige spoileruje misję Scotta dla Kanga w „Kwantomanii”

Prezes studia Marvel mógł przypadkowo zdradzić jeden z głównych wątków fabularnych nadchodzącej superprodukcji.

Marketing najbliższego hitu ze stajni Marvel trwa w najlepsze. Opublikowano już drugi i zarazem finałowy zwiastun do filmu, ponadto udzielane są kolejne wywiady oraz udostępniane zdjęcia i inne materiały promocyjne. Niebawem rozpocznie się sprzedaż biletów, światowa premiera odbędzie się 17 lutego 2023 roku.

Kevin Feige w wywiadzie dla magazynu Empire przedstawił ważne szczegóły dotyczące najnowszego filmu. Nazwał Kanga oczywistym wyborem w walce z superbohaterami, biorąc pod uwagę koncepcję multiwersum. Złoczyńca grany przez Jonathana Majorsa walczy również ze sobą, tak samo, jak walczy z bohaterami ze świata MCU. Podkreślił, że antagonista nie jest jeszcze w pełni sił i musi znaleźć sposób, by do tego celu dojść. Następnie szef studia Marvel zepsuł niespodziankę fanom, ujawniając misję Ant-Mana, jaką będzie musiał wykonać dla głównego wroga całej sagi. Posłuży się on wykorzystaniem rodziny Pymów do przywrócenia sprawnego fotela czasowego, co pozwoli mu udać się gdziekolwiek i kiedykolwiek chce. Daje mu to dostęp do dowolnego punktu w czasie i przestrzeni we wszystkich wszechświatach. Tak oto prezentuje się właśnie to krzesło:

Nowy materiał promocyjny zdradza, jak będzie wyglądał jeden z głównych przedmiotów, którymi dysponuje Kang. Jest on bardzo podobny do komiksowego wyglądu krzesła czasowego. Jak wiele razy wspominano, film będzie bezpośrednio wpływał na wydarzenia związane z Avengers: The Kang Dynasty. Ten wątek stanie się jeszcze bardziej istotnym, gdy antagonista zacznie używać fotela do przemierzania zakątków multiwersum, znajdywania swoich wariantów i rozpętywania chaosu.

0
Would love your thoughts, please comment.x