Do „Marvel’s Avengers” dochodzi skórka dla Hulka sprzed miliona lat!

Marvel’s Avengers zyskało reputację dzięki dodawaniu wielu skórek inspirowanych komiksami.

Jason Aaron w swoim runie Avengers z 2018 roku skupił się na tytułowej ekipie, ale z epoki kamienia łupanego. Prowadzona przez Odyna drużyna składa się ze starszych wcieleń kilku bohaterów Marvela, w tym Czarnej Pantery, Iron Fista, Phoenixa i Starbranda. Ten ostatni jest godny uwagi, ponieważ skórka oparta na tym projekcie ma pojawić się w grze wideo Marvel’s Avengers już 12 stycznia! W komiksach pierwszym posiadaczem Starbrand była istota o imieniu Vnn, ale w tym tytule posłuży ona jako nowy strój dla Hulka.

Poniżej możecie zobaczyć jak się będzie prezentować:

Podczas gdy Starbrand z 1,000,000 B.C. będzie bardzo fajną opcją, dodanie kostiumu nie jest całkowitym zaskoczeniem. Plotki na temat projektu zaczęły krążyć jeszcze w listopadzie. Nie wiadomo, czy w grze pojawią się dodatkowe kostiumy z prehistorycznego zespołu, ale Odyn i Czarna Pantera z łatwością mogą pasować jako alternatywne skórki dla Thora i T’Challi, podobnie jak Vnn dla Hulka. Inni członkowie zespołu, tacy jak Phoenix, Iron Fist i Agamotto, byliby jednak o wiele trudniejsi do sparowania z obecnym rosterem gry.

Marvel’s Avengers jest obecnie dostępne na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X|S, Google Stadia oraz PC.

0
Would love your thoughts, please comment.x