Nowe zdjęcia do „Kapitana Ameryki 4” sugerują pojawienie się Daredevila?

Na nowych materiałach z planu, fani mogą dostrzec miejsce powiązane z diabłem z Hell Kitchen.

Aktualnie trwają prace na planie zdjęciowym do czwartej części przygód Kapitana Ameryki. Początkowo podtytuł filmu nosił nazwę New World Order, a niedawno okazało się, że mamy już inny: Brave New World. Teraz pojawiają się kolejne przecieki.

Murphy’s Multiverse na swoim Twitterze opublikował zdjęcia z planu do wspomnianej produkcji. Pokazują one podejście do Chinatown w MCU. Konkretna lokalizacja nosi nazwę „Canal Street”, która została wprowadzona w serii Daredevil z Marvel Comics.

Canal Street została po raz pierwszy przedstawiona w Daredevil #170 w kwietniu 1981 roku, służąc jako tajna kryjówka dla nikczemnej grupy znanej jako Ręka, którą widziano w serialu na Netflixie. Ta historia, napisana i zilustrowana przez długoletniego pisarza Franka Millera, zawierała również duży występ Elektry, która chciała zinfiltrować Rękę w ich własnej kryjówce. Po wejściu do kryjówki wyładowuje ona swoją furię, zanim ujawniła swoją prawdziwą tożsamość. Otrzymuje wtedy wsparcie od Daredevila i klasyczny duet komiksowy ponownie łączy siły.

Zobacz także:

0
Would love your thoughts, please comment.x