Okoye królową Wakandy? – usunięta scena do „Wakanda w moim sercu”

Do Internetu trafiła niewykorzystana scena rozmowy Okoye z M”Kathu w finalnej wersji filmu.

Sequel do Czarnej Pantery zadebiutował w kinach 11 listopada 2022 roku. Była to produkcja kończącą 4. fazę projektów MCU. Film zebrał w większości pozytywne reakcje widzów, jak i oceny krytyków. Zachwycano się między innymi grą aktorską Angeli Bassett, muzyką, czy kostiumami. Już 1 lutego 2023 roku będzie on dostępny na platformie streamingowej Disney+.

Mimo iż wspomniany film trwał aż 2 godziny i 41 minut to w czasie postprodukcji usunięto niektóre nagrane sceny. Teraz, dzięki serwisowi IGN, możemy zobaczyć wgląd w jedną z nich. Fani mogą ujrzeć rozmowę między Okoye i M”Kathu. Podczas spaceru mężczyzna sugeruje postaci granej przez Danai Guriręa, aby rzuciła wyzwanie w walce o tron. Ona jednak nie jest przekonana do tego pomysłu, ponieważ mogłaby w ten sposób zrobić z siebie wroga dla Shuri.

Całą scenę możemy zobaczyć poniżej:

Pod koniec filmu zasugerowano nam, że to M’Baku stanie się królem Afrykańskiego państwa. Shuri została Czarną Panterą, a Okoye wykonuje misje jako Anioł Północy. Scena zapewne znajdzie na fizycznym wydaniu. Tak samo jak inne, o których wcześniej pisaliśmy.

0
Would love your thoughts, please comment.x