TV App zdradziło nazwy odcinków „Ms. Marvel”!

Tytuły odcinków, ale także daty premier nadchodzącego serialu Disney+ najwyraźniej zostały zdradzone przez popularną aplikację TV Time.

Ms. Marvel to pierwsza główna bohaterka o korzeniach muzułmańsko-amerykańskich. Po wystawieniu na działanie bomby Terrigenowej Kamala zyskała swoje zdolności do morfowania i zmiany rozmiaru, dzięki nieludzkim (inhumanowym) genom.

Według TV Time, największej na świecie platformy śledzącej premiery telewizyjne i filmowe, tytuły i daty nadchodzącej serii Disney+ mogły zostać ujawnione wraz z datą premiery She-Hulk. Jeśli mają rację, to w przeciwieństwie do ostatnich serii Marvela, Ms. Marvel będzie miała premierę w piątek 13 maja. Disney ani Marvel Studios nie potwierdziły, ani nie zaprzeczyły tym doniesieniom. Zgadza się zaś, że serial będzie składał się z sześciu odcinków. Oto wspomniane tytuły:

Niżej przedstawiam moją interpretację powyższych tytułów, więc jeśli nie czytaliście komiksów to uwaga na spoilery!

Embiggen to okrzyk, który Kamala wymyśliła, by okiełznać swe moce. Nie trudno i tak się domyślić, że w pierwszym odcinku je otrzyma. Drugi natomiast jednoznacznie podpowiada, że pojawi się pies Ingumansów, Lockjaw. Czy oznacza to, że Marvel Studios uzna serial o Nieludziach za kanon? W trzecim epizodzie na 99% pojawi się idolka Kamali, czyli Kapitan Marvel. Odcinek czwarty moim zdaniem będzie poświęcony jej kuzynowi, Kamranowi. Ostatnie dwa to zakończeniu sezonu.

Wygląda na to, że będzie to adaptacja serii z 2014, a przygód panny Khan jest o wiele więcej. Mam nadzieję, że to nie będzie ostatni sezon.

0
Would love your thoughts, please comment.x