Wiemy już kiedy powracają seriale The CW między innymi „The Flash”, „Supergirl”

The CW oficjalnie wyznaczyło daty premier czterech seriali wchodzących w skład Arrowverse (obecnie: The CWverse): Batwoman, Black Lightning, The Flash oraz Superman & Lois.

Począwszy od 2012 roku (od serialu Arrow), własne uniwersum DC na CW rozrastało się przez lata, z licznymi spin-offami i crossoverami. Chociaż Arrow skończył się na początku tego roku, stacja telewizyjna nadal oferuje sześć różnych serii, z których większość doświadczyła przedwczesnych finałów sezonów przez COVID-19, np. The Flash, Supergirl i Batwoman, zostali zmuszeni do zmian, co wpłynęło na ich nadchodzące odcinki.

Dodatkowo rozpoczęcie produkcji kolejnych sezonów zostało przesunięte, a CW musiało opóźnić swój typowy jesienny harmonogram do 2021 roku. Przez późny start, różne zmiany w obsadzie (takie jak niespodziewane odejście Ruby Rose) i nadejście pierwszego sezonu Superman i Lois, The CWverse będzie tym razem wyglądać zdecydowanie inaczej. Chociaż niektóre seriale jeszcze nie otrzymały dat premier, CW oficjalnie zaplanowało pierwsze cztery. Kalendarze w dłoń!

Sezon 2 Batwoman rozpocznie się w niedzielę 17 stycznia o godzinie 20:00, a sezon 4 Black Lighting nadejdzie ponad miesiąc później, w poniedziałek, 8 lutego o 21:00. Następnie, sezon 7 The Flash ma premierę we wtorek, 23 lutego o 20:00, a Superman & Lois zadebiutuje tego samego dnia tuż po 21:00. Wszystkie daty i godziny podałem czasu amerykańskiego.

Seriale, które wciąż czekają na swoją kolej to Supergirl i Legends of Tomorrow, ale tego należało się spodziewać. Mówi się, że szósty i ostatni sezon ostatniej córki Kryptonu został przesunięty, aby dostosować się do ciąży Melissy Benoist, a Legends of Tomorrow zazwyczaj pojawia się w połowie innych sezonów.

Niemniej jednak fani mają teraz pomysł, kiedy mogą spodziewać się powrotu The CWverse (dawniej Arrowverse), a teraz to tylko kilka miesięcy. Obecnie trwają prace nad tymi czterema serialami, a publiczność otrzymała już oficjalny wgląd na nową Batwoman (macie wyżej). Można przypuszczać, że w nadchodzących tygodniach pojawi się więcej informacji dotyczących pozostałych programów. Na koniec mam jeszcze dla Was informację, ile każdy sezon ma zaplanowane odcinków:

Zaskoczeniem jest zmniejszona liczba odcinków Supergirl, Batwoman i The Flash, które powinny oscylować w granicach 22-24. Pytanie, czy twórcy chcą nam skumulowac odcinki tym razem bez żadnych przerw, które potrafią trwać miesiąc, by skończyć ten sezon w lipcu i zacząć nowy tradycyjnie w październiku? A może chcą zrezygnować z „zapychaczy”? Czas pokaże.

0
Would love your thoughts, please comment.x