Wonder Woman pojawi się w „Shazam! Fury of the Gods”

Warner Bros. Pictures opublikowało nowy, zabawny materiał z nadchodzącego filmu na podstawie DC. Oczywiście ten artykuł zawiera spoilery.

Oprócz żartów z The Fast & The Furious, nagranie zawiera nieoczekiwane cameo Wonder Woman. ComicBook był na premierze i opisał materiał na swojej stronie:

Ekskluzywny materiał na CinemaCon zaczyna się od Shazama (Zachary Levi) w eleganckiej restauracji w Paryżu. Jego randką jest Wonder Woman, chociaż jej twarz jest poza kadrem (podobnie jak Supermana w pierwszym filmie). Shazam próbuje ją pocałować, ale Amazonka tego nie odwzajemnia. Wstaje, by odejść od stołu, odwracając się od Shazama, ale bohater próbuje wszystko załagodzić. Gdy pochyla się, Wonder Woman odwraca się, odsłaniając twarz nie Gal Gadota, ale oryginalnego Shazama – czarodzieja (Djimon Hounsou) z ciałem Diany. Ujęcie nastolatka Billy’ego Batsona (Asher Angel) budzącego się w swoim łóżku, ujawnia, że cała scena była snem.

Reżyser jedynki, David F. Sandberg, powraca na czele kontynuacji, opartej na scenariuszu Henry’ego Gaydena i Chrisa Morgana oraz bohaterach DC Comics stworzonych przez Otto Bindera i C.C. Becka. Shazam Fury of the Gods trafi do kin 21 grudnia tego roku.

0
Would love your thoughts, please comment.x