CD PROJEKT RED zaskoczyło wszystkich! Mamy zapowiedź nowych gier.

Choć polskie studio od dłuższego czasu rzucało w stronę fanów szczątkowe informacje, co do swoich planów, dziś ujawniło prawdziwą bombę.

Studio niespodziewanie zapowiedziało nie jedną, a kilka gier i to w dodatku z kategorii AAA! CDPR prawdopodobnie wyciągnęło nauczkę z afery wywołanej przez premierę Cyberpunka 2077 i zamierza teraz na nowo zbudować zaufanie fanów. W dzisiejszej zapowiedzi otrzymaliśmy informacje o projektach związanych z istniejącymi już markami, jak i o zupełnie nowych i solowych projektach. W dużym skrócie, zapowiedziano gry o kryptonimach:

  • Orion – kolejna część Cyberpunka 
  • Polaris – powrót do uniwersum Wiedźmina, a jednocześnie początek nowej trylogii
  • Cenis Majoris – pełnoprawna gra o zabójcy potworów, ale nie mająca związku z nową trylogią
  • Sirius – ponownie gra spod logo Wiedźmina, ale tym razem ma ona skupić się na rozgrywce multiplayer
  • Hadar – zupełnie nowy i autorski projekt
Choć informacja ta ukazała się zaledwie kilka godzin temu, to już zdołała wzbudzić wiele emocji. Wielu graczy obawia się ponownych problemów z grą, jak to było w przypadku ostatniej produkcji. Inni wciąż patrzą sceptycznie na studio, które ostatnio boryka się z dużymi problemami wizerunkowymi. Zdecydowana większość jednak odebrała tą zapowiedź bardzo pozytywnie i już teraz zadeklarowała ponowną chęć sięgnięcia po gry od CD Projekt Red. Sam plan jest dość obiecujący i z pewnością będziemy dalej śledzić jego rozwój.
Patrzyłam na ludzi zupełnie na wylot. Widziałam żebra, jelita, nawet całe gałki oczne. Tylko serce trafiało się jakoś rzadko...
0
Would love your thoughts, please comment.x