Istnieje alternatywne zakończenie trzeciej części przygód „Strażników Galaktyki”

Aktor wcielający się w głównego złoczyńcę w produkcji zdradza, że film ma alternatywne zakończenie związane z jego postacią.

Chukwudi Iwuji wcielił się w ostatnim superwidowisku w Wysokiego Ewolucjonistę. Specjalizuje się w kreowaniu hybrydowych stworzeń oraz jest twórcą Rocketa. Jego antagonista został pozytywnie przyjęty przez krytyków, jak i fanów, którzy widzieli w nim potężnego złoczyńcę. Zakończenie filmu sugeruje, że zginął w wyniku wybuchu, jednak co na to sam aktor?

Podczas rozmowy z serwisem Comicbook w podcaście Phase Zero zdradził, że finał ostatniej produkcji posiada również alternatywną wersję, która została nawet nakręcona:

Cóż, pozwólcie, że ujmę to w ten sposób. Mam nadzieję, że zobaczycie rozszerzoną wersję lub może alternatywne zakończenie, które z pewnością nakręciliśmy.

Następnie odniósł się do ostatecznych losów swojej postaci:

W świecie Marvela, jeśli nie widzisz, jak ktoś umiera, to niekoniecznie zginął, a nawet jeśli umrze, co to oznacza w multiwersum, prawda? Chodzi o to, że Rocket do mnie nie strzela. Słusznie zauważono, że padło pytanie dlaczego go nie zabijesz, a on mówi, że nie, nie zamierzam go zabić. I tak naprawdę nie zostaje pokazane, że przepadłem razem z całym statkiem. Nie powiem nic więcej.

Ze słów Iwuji wynika, że ostatecznie nie możemy stwierdzić czy jego postać zginęła czy nie. Studio Marvel otworzyło sobie furtkę na wypadek podjęcia decyzji o powrocie złoczyńcy. Wiele się mówi, że Kang Zdobywca może zostać zastąpiony przez tego antagonistę. Wielu fanów czeka na ukazanie się alternatywnego zakończenia filmu o którym wspomniał aktor.

Zobacz także:

0
Would love your thoughts, please comment.x