Mephisto pojawi się w MCU jeszcze w tym roku?

Według doniesień postać, która jest oczekiwana od czasu serialu WandaVision, zawita na ekrany naszych domowych monitorów.

O tym złoczyńcy pisanych było dużo teorii, jak i żartów. Wszyscy śmiali się z tego, że wszędzie widzą nawiązania do Mephisto. Jest to dosyć mocno oczekiwana postać przez fanów ze względu na jego potężne moce. Czyżby już wkrótce, a konkretnie jeszcze w tym roku, pierwszy raz mamy zobaczyć tego prawdziwego antagonistę, a nie tylko sugestie?

Jeff Sneider z Above The Line w podcaście The Hot Mic powiedział, że specjalna prezentacja od studia Marvel skupiona wokół Mephisto kręcona jest obecnie na planie Agatha: Coven of Chaos z Sachą Baronem Cohenem w roli tytułowego złoczyńcy. Wcześniej informowano, że aktor wcieli się w postać wielowymiarowego demona w Ironheart, a inne plotki wskazują na jego powrót w spin-offie WandaVision.

Pomimo przewidywanych opóźnień w piątej fazie, plotki o rozpoczęciu kręcenia projektu o Mephisto mogą wskazywać na premierę jeszcze w tym roku, potencjalnie jako halloweenowy dodatek na Disney+. Pierwsza specjalna prezentacja Marvel Studios, czyli Wilkołak nocą, została nakręcona mniej więcej o tej samej porze w zeszłym roku, przez około miesiąc na przełomie marca i kwietnia, i ostatecznie udało się dokonać jej premiery w okolicach upiornego sezonu. Co więcej, nie jest to pierwszy raz, kiedy dwa projekty były kręcone jednocześnie, ponieważ James Gunn i jego ekipa pracowali na planie trzeciej części Strażników Galaktyki oraz nad odcinkiem specjalnym zatytułowanym Coraz bliżej święta.

0
Would love your thoughts, please comment.x