Milly Alcock z „Rodu Smoka” zagra Supergirl

LONDON, ENGLAND - APRIL 20: Milly Alcock attends the 60th anniversary party of TAG Heuer Carrera at Outernet London on April 20, 2023 in London, England. (Photo by Karwai Tang/WireImage)

Aktorka znana z Rodu Smoka, Milly Alcock otrzymała rolę Supergirl w nowym uniwersum DC Jamesa Gunna i Petera Safrana.

W pierwszym sezonie hitu HBO młoda kobieta zagrała Rhaenyrę Targaryen. Aktorka pokonała w tej roli Emilię Jones i Meg Donnelly, która podkładała głos siostry Kala Zor-Ela w takich produkcjach jak: Liga Sprawiedliwości: Kryzys na Nieskończonych Ziemiach cz. 1, Legion superbohaterów.

Możliwe, że zobaczymy Alcock w roli Supergirl w projekcie Superman: Legacy Jamesa Gunna, który właśnie rozpoczyna zdjęcia w Georgii. Na chwilę obecną, nic nie zostało jeszcze potwierdzone.

Wiadomo, że Milly na pewno zagra w solowej produkcji Supergirl: Woman of Tomorrow. Na razie nie ogłoszono reżysera dla Supergirl, projekt ten został po raz pierwszy ogłoszony rok temu i opiera się na serii komiksów Toma Kinga z 2022 roku, gdzie ilustratorką była Bilquis Evely.

Gun stwierdził, że Supergirl w jego adaptacji różni się od klasycznej wersji. Jest intrygująca, wychowana na odłamku Kryptonu, a także widziała śmierć i cierpienie wokół siebie przez większość swojego życia.

Jestem miłośnikiem fantastyki oraz świata Pokemonów i uniwersum Marvela. W wolnych chwilach lubię oglądać mało znane produkcje, o których nikt nie słyszał.
0
Would love your thoughts, please comment.x