Szósty sezon „Supergirl” będzie jej ostatnim!

Kadencja Supergirl jako obrońcy National City dobiega niespodziewanie wcześnie.

Jak dowiedział się TVLine, nadchodzący szósty sezon serialu o superbohaterce będzie ostatnim. Produkcja dwudziestu ostatnich odcinków Supergirl ma się rozpocząć jeszcze w tym miesiącu, zespół kreatywny serialu już opracowuje fabułę.

Melissa Benoist wciela się w tytułową Kryptoniankę w skład obsady wchodzą też Chyler Leigh, Katie McGrath, Jesse Rath, Nicole Maines, Andrea Brooks, Azie Tesfai, Julie GonzaloStaz Nair i David Harewood. Poprzednie gwiazdy serialu to Mehcad Brooks, Jeremy Jordan, Chris Wood, Floriana Lima, Odette Annable i Calista Flockhart.

Pierwszy sezon Supergirl, który miał swoją premierę w październiku 2015 roku, na kanale CBS, zgromadził średnio 7,7 miliona widzów. Po przeniesieniu na The CW sezon drugi spadł do typowego dla stacji wyniku 2,4 miliona. W swoim ostatnim, piątym sezonie, seria Arrowverse miała średnio 840 000 widzów, co oznacza spadek około 30% w porównaniu z sezonem 4.

 

Supergirl jest częścią nowo nazwanego CWverse, co oznacza, że istnieje w tym samym wszechświecie, co Arrow, The Flash, DC’s Legends of Tomorrow, Black LightningBatwoman i niedawny przeszczep z DC Universe — Stargirl. Nowe sezony tych serialu — z wyjątkiem oczywiście Arrow, który zakończył swój ósmy i ostatni sezon na początku tego roku — będą miały swoją premierę na początku przyszłego roku.

Będziecie tęsknić za Karą? Ja na pewno. Dobrze, jednak że dostaniemy zakończenie, zamiast anulowania.

0
Would love your thoughts, please comment.x