Oficjalny tytuł ostatniej części „Venoma”!

Venom miał swoją premierę w 2018 roku. Od tamtego momentu wyszła również druga część: Venom 2: Carnage. Nadszedł czas na finał.

Odtwórca głównej roli, Tom Hardy, od początku produkcji ostatniej części, ogłaszał, iż to już koniec.

Poznajemy jednak oficjalny tytuł filmu, który ma zakończyć trylogię.

Firma Sony Pictures ogłosiła, że nadchodzący film będzie nosił tytuł: Venom: The Last DanceJak zostanie przetłumaczony na język polski zapewne możemy się domyśleć. Premiera została natomiast przesunięta z 8 listopada 2024 roku na 25 października 2024 roku.

Nie wiadomo, jakie odniesienie ma tytuł do fabuły. Być może nawiązuje do jakiegoś interesującego antagonisty? Jednak najbardziej prawdopodobne jest to, iż będzie to po prostu ostatnia wspólna podróż Eddie’ego Brocka i kosmicznego symbiota. Czy możemy spodziewać się starcia ze Spider-Manem? Biorąc pod uwagę scenę po napisach Spider-Man: No Way Home, to dość prawdopodobny scenariusz. Ale czy wystarczająco?

Dla przypomnienia

Po tym jak Eddie i Venom znaleźli się przypadkiem w MCU (po zaklęciu, które rzucił Strange) i z powrotem powrócili do swojego wszechświata, fragment symbiota jakimś cudem został w świecie Spider-Mana.

Owszem, do konfrontacji może dojść. Jednak nie sądzę, aby to odbyło się w The Last Dance. Gdyby Tom Holland brał udział w zdjęciach do filmu, na pewno ktokolwiek by o tym usłyszał, lub pojawiły by się przynajmniej plotki. Jak w przypadku No Way Home, gdzie niby Toby Maguire i Andrew Garfield stanowczo zaprzeczali, iż pojawią się w filmie, to fani i tak wiedzieli swoje. Tym czasem, o pająku u boku Venoma nie słychać ani słowa.

Nie można też wykluczyć powrotu Carnage’a. Mimo iż Cletus Kasady (Woody Harrelson) umarł, nie znaczy to, że to samo stało się z czerwonym. Ponadto detektyw Pat Mulligan (Stephen Graham) stał się prawdopodobnie nosicielem innego symbiota.


Recenzję Venom: Let There be Carnage możecie przeczytać tutaj.


W nieujawnionych rolach wystąpi również Juno Temple i Chiwetel Ejiofor, który grał Karla Mordo w filmie Doctor Strange.

A wy? Czego spodziewacie się w nowym i najwidoczniej ostatnim filmie o Venomie?

Interesuję się sztuką, fantastyką i science-fiction. Lubię czytać książki i grać w gry planszowe, jak i komputerowe. Uwielbiam komiksy, zwłaszcza z uniwersum Gwiezdnych Wojen. Zajmuję się rysunkiem, malarstwem i oglądaniem błyskotek na sklepowych wystawach. Jestem uzależniona od herbaty i muzyki.
0
Would love your thoughts, please comment.x